Riko Kikawada Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1089
Forma Recentă
L
L
L
W
L
7
Meciuri Analizate
85.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
4/10 | |
03:11 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
7.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.7/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.5/10 | |
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
9.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Riko Kikawada – Predicții și Statistici Tenis
Riko Kikawada Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Riko Kikawada, obținând o precizie a predicțiilor de peste 85.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (26) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 63.6% | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 73.2% | 70.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 59.6% | 50.4% |
| Ași / Meci | 1 | 0.8 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.6 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 57.1% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | - | 70.8% | 60.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% | 47% | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | - | 268.2% | 162.7% |
| Total Puncte Câștigate | 99% | 85% | 73.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (26) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 60.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (26)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 60.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 162.7% |
| Total Puncte Câștigate | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.6% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 70.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |
| Serviciu Păstrat % | 268.2% |
| Total Puncte Câștigate | 85% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Total Puncte Câștigate | 99% |
Statistici by Surface
Hard (26)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 60.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |