Robin Montgomery Predicții, Statistici și Formă
Clasament#339
Vârstă21
Înălțime5'10"
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
W
L
W
L
7
Meciuri Analizate
28.6%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
4.6/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 636 |
2 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
O18.5 |
8.2/10 | |
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.3/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.4/10 | |
15:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O17.5 |
7.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Robin Montgomery – Predicții și Statistici Tenis
Robin Montgomery este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 339 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Robin Montgomery, obținând o precizie a predicțiilor de peste 28.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (16) | Ultimele 52 Săptămâni (16) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.3% | 70.9% | 70.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.7% | 61.7% | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.4% | 43.7% | 43.7% |
| Ași / Meci | 2.2 | 3.6 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 | 5.8 | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 54.2% | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 31.9% | 32.4% | 32.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% | 42.1% | 42.1% |
| Serviciu Păstrat % | 64.3% | 63.1% | 63.1% |
| Total Puncte Câștigate | 51.5% | 51.6% | 51.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Zgură (11) | Iarbă (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.3% | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.7% | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35% | 52.5% |
| Ași / Meci | 2.3 | 6.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 48.8% | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 35.8% | 26.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% | 41.1% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (16)
Ultimele 20 (16)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.7% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 32.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Serviciu Păstrat % | 63.1% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.7% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 32.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Serviciu Păstrat % | 63.1% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.4% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 31.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.6% |
| Serviciu Păstrat % | 64.3% |
| Total Puncte Câștigate | 51.5% |
Statistici by Surface
Zgură (11)
Iarbă (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 48.8% |
| Mingi de Break Convertite | 35.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.5% |
| Ași / Meci | 6.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6 |
| Mingi de Break Salvate | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 26.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.1% |