Ronald Hohmann Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
7.7/10 | |
19:10 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
636 167 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
1 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
652 376 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 723 |
1 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 266 |
2 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
|
Despre Ronald Hohmann – Predicții și Statistici Tenis
Ronald Hohmann este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1292 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Ronald Hohmann, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (22) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.7% | 60.3% | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.8% | 69.8% | 67% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% | 46.4% | 45.5% |
| Ași / Meci | 3.1 | 3.6 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.2 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% | 53.8% | 55.8% |
| Mingi de Break Convertite | 5.4% | 10.3% | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.4% | 33.3% | 35.8% |
| Serviciu Păstrat % | 132.2% | 127.4% | 112.4% |
| Total Puncte Câștigate | 66.5% | 60.7% | 60.4% |
| Statistică | Hard (12) | Zgură (10) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% | 61.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% | 43.6% |
| Ași / Meci | 3.5 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56% | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 13.8% | 4.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% | 35.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.8% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.8% |
| Serviciu Păstrat % | 112.4% |
| Total Puncte Câștigate | 60.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 10.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.3% |
| Serviciu Păstrat % | 127.4% |
| Total Puncte Câștigate | 60.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 5.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.4% |
| Serviciu Păstrat % | 132.2% |
| Total Puncte Câștigate | 66.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56% |
| Mingi de Break Convertite | 13.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 4.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.7% |