Ronit Karki Predicții, Statistici și Formă
Clasament#962
Forma Recentă
W
L
L
W
L
16
Meciuri Analizate
68.8%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O22.5 |
5.9/10 | |
01:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
2:0 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U21.5 |
1.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.5/10 | |
16:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
372 656 |
O20.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
3.5/10 | |
20:13 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.6/10 | |
20:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
7.7/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
467 645 |
1 |
1.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O21.5 |
5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ronit Karki – Predicții și Statistici Tenis
Ronit Karki Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Ronit Karki, obținând o precizie a predicțiilor de peste 68.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (21) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.4% | 51.8% | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.4% | 69% | 70.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% | 50.4% | 49.5% |
| Ași / Meci | 2.5 | 2.5 | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 3.3 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 75% | 63.8% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 21.1% | 26.3% | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% | 40.5% | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 102.8% | 150.1% | 140.5% |
| Total Puncte Câștigate | 63.9% | 72.3% | 70.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (16) | Zgură (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 52% | 49.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% | 65.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% | 50% |
| Ași / Meci | 3.1 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 70.8% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% | 34.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (21)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 140.5% |
| Total Puncte Câștigate | 70.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 63.8% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.5% |
| Serviciu Păstrat % | 150.1% |
| Total Puncte Câștigate | 72.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 21.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 102.8% |
| Total Puncte Câștigate | 63.9% |
Statistici by Surface
Hard (16)
Zgură (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 52% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 49.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 70.8% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% |