Ryota Tanuma Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1166
Vârstă30
Înălțime5'11"
Greutate141 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
2
Meciuri Analizate
0%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ryota Tanuma – Predicții și Statistici Tenis
Ryota Tanuma este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1166 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Ryota Tanuma, obținând o precizie a predicțiilor de peste 0%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (79) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% | 67.3% | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% | 64% | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% | 53.5% | 55% |
| Ași / Meci | 1.9 | 1.9 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 1.8 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% | 59.3% | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 70.6% | 53.5% | 51.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.3% | 48.6% | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 172.6% | 89.4% | 77.4% |
| Total Puncte Câștigate | 79.8% | 65.1% | 56.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (77) | Zgură (2) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.6% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% | - |
| Ași / Meci | 2.3 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% | - |
| Mingi de Break Convertite | 51.3% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% | - |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (79)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 51.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 77.4% |
| Total Puncte Câștigate | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 59.3% |
| Mingi de Break Convertite | 53.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% |
| Serviciu Păstrat % | 89.4% |
| Total Puncte Câștigate | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 70.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.3% |
| Serviciu Păstrat % | 172.6% |
| Total Puncte Câștigate | 79.8% |
Statistici by Surface
Hard (77)
Zgură (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 51.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |