Saba Purtseladze Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S2 |
| 1
0
|
|
|
? |
? |
|||
03:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O16.5 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
5.5/10 | |
12:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 | |
07:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
3/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 646 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.7/10 | |
10:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 647 |
|
Despre Saba Purtseladze – Predicții și Statistici Tenis
Saba Purtseladze este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 446 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Saba Purtseladze, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (44) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.5% | 51.7% | 57.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% | 65.8% | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.9% | 37.6% | 44.6% |
| Ași / Meci | 5.1 | 6.8 | 8.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.2 | 5.1 | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 46.8% | 46.1% | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% | 17.9% | 12.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% | 37.8% | 33.1% |
| Serviciu Păstrat % | 71.2% | 68.9% | 65.5% |
| Total Puncte Câștigate | 52.9% | 51.2% | 48.3% |
| Statistică | Hard (31) | Zgură (11) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.3% | 51.3% | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.6% | 66.9% | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.7% | 36.8% | 35.3% |
| Ași / Meci | 9.9 | 4.6 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 6.2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.8% | 49.4% | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 8.8% | 18.5% | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.2% | 38.3% | 28.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 8.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 12.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.1% |
| Serviciu Păstrat % | 65.5% |
| Total Puncte Câștigate | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.6% |
| Ași / Meci | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 46.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 68.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.9% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 7.2 |
| Mingi de Break Salvate | 46.8% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 71.2% |
| Total Puncte Câștigate | 52.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.7% |
| Ași / Meci | 9.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 59.8% |
| Mingi de Break Convertite | 8.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.8% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 49.4% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.3% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 28.6% |