Sahaja Yamalapalli Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
O19.5 |
1.3/10 | |
09:37 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.8/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
U21.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.7/10 | |
15:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 166 |
2 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.6/10 | |
06:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.1/10 | |
04:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
O20.5 |
6.6/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.5/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 625 |
O19.5 |
8.2/10 |
Despre Sahaja Yamalapalli – Predicții și Statistici Tenis
Sahaja Yamalapalli este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Sahaja Yamalapalli, obținând o precizie a predicțiilor de peste 68.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (44) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 73.8% | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 46.3% | 55.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 41.5% | 43.9% |
| Ași / Meci | 1 | 1.1 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 4.3 | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 18.2% | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | 32.4% | 34.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.4% | 48.5% | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 271.3% | 148.9% |
| Total Puncte Câștigate | 101.1% | 83.6% | 69.3% |
| Statistică | Hard (37) | Zgură (5) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% | - | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% | - | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% | - | 40.4% |
| Ași / Meci | 0.9 | 0.6 | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 5.2 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50.7% | - | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 32.1% | - | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% | - | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 34.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 148.9% |
| Total Puncte Câștigate | 69.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 46.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 18.2% |
| Mingi de Break Convertite | 32.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% |
| Serviciu Păstrat % | 271.3% |
| Total Puncte Câștigate | 83.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.4% |
| Total Puncte Câștigate | 101.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.8% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 50.7% |
| Mingi de Break Convertite | 32.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49% |