Sakura Hosogi Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
623 466 |
O19.5 |
6.9/10 | |
21:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 366 |
2 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.4/10 | |
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 22 |
U21.5 |
7.4/10 | |
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 631 |
O17.5 |
7.5/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 636 |
O18.5 |
9.2/10 | |
00:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 723 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.5/10 | |
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
|
Despre Sakura Hosogi – Predicții și Statistici Tenis
Sakura Hosogi este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 368 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Sakura Hosogi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (44) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 75.4% | 75.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 59.4% | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 39.2% | 39.2% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.8 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2.2 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 57.1% | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | - | 41.4% | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% | 44.1% | 44.1% |
| Serviciu Păstrat % | - | 185.6% | 287.1% |
| Total Puncte Câștigate | 103.3% | 76.4% | 76.4% |
| Statistică | Hard (40) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.2% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.2% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% |
| Serviciu Păstrat % | 287.1% |
| Total Puncte Câștigate | 76.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.2% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% |
| Serviciu Păstrat % | 185.6% |
| Total Puncte Câștigate | 76.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |
| Total Puncte Câștigate | 103.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.2% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 41.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% |