Sanhui Shin Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
3.5/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 361 |
O20.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
6.9/10 | |
06:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7/10 | |
10:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
633 366 |
O8.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O18.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
O17.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
|
Despre Sanhui Shin – Predicții și Statistici Tenis
Sanhui Shin este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 391 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Sanhui Shin, obținând o precizie a predicțiilor de peste 53.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (66) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% | 61.3% | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% | 59% | 60.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% | 43.2% | 42.9% |
| Ași / Meci | 3.4 | 2.4 | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 | 2 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% | 46% | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 35% | 28.9% | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% | 42.5% | 42.7% |
| Serviciu Păstrat % | 136.1% | 87.1% | 114.6% |
| Total Puncte Câștigate | 70.5% | 59.1% | 54.8% |
| Statistică | Hard (65) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 27.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Serviciu Păstrat % | 114.6% |
| Total Puncte Câștigate | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.2% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 46% |
| Mingi de Break Convertite | 28.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 87.1% |
| Total Puncte Câștigate | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 35% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 136.1% |
| Total Puncte Câștigate | 70.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 27.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |