Sasikumar Mukund Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
2 |
4.4/10 | |
01:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O20.5 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U20.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.4/10 | |
05:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 752 |
1 |
3.5/10 | |
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 560 |
1 |
5.5/10 | |
07:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 654 |
1 |
6.8/10 |
Despre Sasikumar Mukund – Predicții și Statistici Tenis
Sasikumar Mukund este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 524 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Sasikumar Mukund, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.9%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (56) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% | 62.2% | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% | 68.9% | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 60.3% | 53.1% | 55.6% |
| Ași / Meci | 3.8 | 4.1 | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 2.2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% | 51.1% | 63.2% |
| Mingi de Break Convertite | 8.2% | 10.1% | 15.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.7% | 34.7% | 34.2% |
| Serviciu Păstrat % | 167% | 125.1% | 124.8% |
| Total Puncte Câștigate | 72.5% | 65.7% | 58.9% |
| Statistică | Hard (55) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% |
| Mingi de Break Convertite | 15.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% |
| Mingi de Break Convertite | 15.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.2% |
| Serviciu Păstrat % | 124.8% |
| Total Puncte Câștigate | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.1% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 51.1% |
| Mingi de Break Convertite | 10.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% |
| Serviciu Păstrat % | 125.1% |
| Total Puncte Câștigate | 65.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 60.3% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 8.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.7% |
| Serviciu Păstrat % | 167% |
| Total Puncte Câștigate | 72.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.2% |
| Mingi de Break Convertite | 15.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.2% |