Selina Atay Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1057
Forma Recentă
L
W
L
L
W
10
Meciuri Analizate
90%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
621 366 |
2 |
6.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
3/10 | |
11:51 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.5/10 | |
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 | |
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
8.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Selina Atay – Predicții și Statistici Tenis
Selina Atay Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Selina Atay, obținând o precizie a predicțiilor de peste 90%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (31) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.1% | 60.2% | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 41.7% | 54.4% | 54.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 26.1% | 31.1% | 31.1% |
| Ași / Meci | 0 | 0 | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 46.2% | 50% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% | 12.5% | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% | 43.5% | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 680.9% | 334.5% | 458.4% |
| Total Puncte Câștigate | 92.5% | 84.6% | 84.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (25) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% | 51.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% | 41.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.4% | 26.1% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 46.2% |
| Mingi de Break Convertite | 10% | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% | 34.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (31)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 31.1% |
| Ași / Meci | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 458.4% |
| Total Puncte Câștigate | 84.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 31.1% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 334.5% |
| Total Puncte Câștigate | 84.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 41.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 26.1% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.2% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 680.9% |
| Total Puncte Câștigate | 92.5% |
Statistici by Surface
Hard (25)
Zgură (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.4% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 41.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 26.1% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 46.2% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.2% |