Sergi Perez Contri Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.7/10 | |
05:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
O20.5 |
1/10 | |
12:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2/10 | |
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 646 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.5/10 | |
13:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 066 |
2 |
4.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O18.5 |
6.5/10 | |
12:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.1/10 | |
14:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.3/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.2/10 |
Despre Sergi Perez Contri – Predicții și Statistici Tenis
Sergi Perez Contri este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 550 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 28 meciuri ale lui Sergi Perez Contri, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (63) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.3% | 68.2% | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% | 66.1% | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.2% | 43.5% | 42% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0.4 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 5.4 | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% | 63.6% | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 25% | 23.9% | 28.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.1% | 47.1% | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 230.2% | 151% | 201.9% |
| Total Puncte Câștigate | 84.8% | 76.9% | 67.9% |
| Statistică | Hard (9) | Zgură (54) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 42% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | 28.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 28.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 201.9% |
| Total Puncte Câștigate | 67.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 23.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.1% |
| Serviciu Păstrat % | 151% |
| Total Puncte Câștigate | 76.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.2% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 25% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.1% |
| Serviciu Păstrat % | 230.2% |
| Total Puncte Câștigate | 84.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 28.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |