Sofia Costoulas Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.2/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
612 466 |
O18.5 |
7.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
6.3/10 | |
13:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
624 366 |
O18.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
4.3/10 | |
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.6/10 | |
03:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
2.5/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 067 |
O20.5 |
5/10 | |
01:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 631 |
O18.5 |
8.4/10 | |
15:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O17.5 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
O8.5 |
7.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
O8.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U24.5 |
9.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 461 |
1 |
4.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
8/10 |
Despre Sofia Costoulas – Predicții și Statistici Tenis
Sofia Costoulas este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 26 meciuri ale lui Sofia Costoulas, obținând o precizie a predicțiilor de peste 69.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (67) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% | 64.4% | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% | 67% | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% | 42.1% | 45.6% |
| Ași / Meci | 2.1 | 2.6 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 2.6 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% | 60% | 57.2% |
| Mingi de Break Convertite | 34.4% | 33.3% | 34.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46% | 45% | 44.3% |
| Serviciu Păstrat % | 79.9% | 97.8% | 84.5% |
| Total Puncte Câștigate | 59.8% | 64.4% | 56.4% |
| Statistică | Hard (47) | Zgură (19) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.8% | 64.7% | 67.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% | 63.9% | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% | 41.8% | 33.3% |
| Ași / Meci | 3.5 | 2 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.6 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 59% | 54.9% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 34.6% | 35.6% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% | 45.3% | 38.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.6% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.2% |
| Mingi de Break Convertite | 34.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |
| Serviciu Păstrat % | 84.5% |
| Total Puncte Câștigate | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.1% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Serviciu Păstrat % | 97.8% |
| Total Puncte Câștigate | 64.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 34.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46% |
| Serviciu Păstrat % | 79.9% |
| Total Puncte Câștigate | 59.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 59% |
| Mingi de Break Convertite | 34.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 54.9% |
| Mingi de Break Convertite | 35.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% |