Sofia Shapatava Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
16:06 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.6/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 164 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
6/10 | |
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.9/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.6/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.5/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
U20.5 |
3.9/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
|
||
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.8/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
3.6/10 |
Despre Sofia Shapatava – Predicții și Statistici Tenis
Sofia Shapatava este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 36 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Sofia Shapatava, obținând o precizie a predicțiilor de peste 56.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (43) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 64% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 63.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 48.1% |
| Ași / Meci | 0.7 | 1.1 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 2.1 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 50% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 34.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.6% | 49.3% | 48.7% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 330% |
| Total Puncte Câștigate | 102.3% | 99.6% | 86.2% |
| Statistică | Hard (5) | Zgură (36) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% | - | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.3% | - | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.1% | - | 40.9% |
| Ași / Meci | 3.2 | 1.3 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 2.4 | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 80% | - | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 25% | - | 45.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% | 51.3% | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.1% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 34.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |
| Serviciu Păstrat % | 330% |
| Total Puncte Câștigate | 86.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Total Puncte Câștigate | 99.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.6% |
| Total Puncte Câștigate | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.1% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 80% |
| Mingi de Break Convertite | 25% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.9% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 45.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |