Solymar Colling Predicții, Statistici și Formă
Clasament#836
Vârstă25
Forma Recentă
W
L
L
L
L
5
Meciuri Analizate
20%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
7.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 726 |
2 |
4.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
6.8/10 | |
23:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
066 623 |
1 |
8.2/10 |
Despre Solymar Colling – Predicții și Statistici Tenis
Solymar Colling este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Solymar Colling, obținând o precizie a predicțiilor de peste 20%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (41) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 73.3% | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 59.8% | 63.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 54.2% | 52.3% |
| Ași / Meci | 1.2 | 1 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 1.5 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 50% | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 64.5% | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% | 50.5% | 49.5% |
| Serviciu Păstrat % | - | 331.7% | 174.5% |
| Total Puncte Câștigate | 102.3% | 92.1% | 74% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (37) | Zgură (3) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% | - |
| Ași / Meci | 1 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% | - |
| Mingi de Break Convertite | 50% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% | 47.5% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (41)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.5% |
| Serviciu Păstrat % | 174.5% |
| Total Puncte Câștigate | 74% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.2% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 64.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.5% |
| Serviciu Păstrat % | 331.7% |
| Total Puncte Câștigate | 92.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% |
| Total Puncte Câștigate | 102.3% |
Statistici by Surface
Hard (37)
Zgură (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.5% |