Stela Dzimovic Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
L
2
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:38 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O18.5 |
7.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Stela Dzimovic – Predicții și Statistici Tenis
Stela Dzimovic Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Stela Dzimovic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (30) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% | 68.7% | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.4% | 53% | 53.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.6% | 41.8% | 40.2% |
| Ași / Meci | 0.8 | 1 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.3 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 34.6% | 46% | 46.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28.8% | 31.9% | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% | 43% | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 63.5% | 56.5% | 53.6% |
| Total Puncte Câștigate | 50.9% | 48.9% | 40.9% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (1) | Zgură (29) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 53.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 40.2% |
| Ași / Meci | 1 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 7 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | - | 46.4% |
| Mingi de Break Convertite | - | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 41.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (30)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.2% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 46.4% |
| Mingi de Break Convertite | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 53.6% |
| Total Puncte Câștigate | 40.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46% |
| Mingi de Break Convertite | 31.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.6% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 34.6% |
| Mingi de Break Convertite | 28.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 63.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.9% |
Statistici by Surface
Hard (1)
Zgură (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 7 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.2% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 46.4% |
| Mingi de Break Convertite | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |