Tadija Radovanović Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:17 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Tadija Radovanović – Predicții și Statistici Tenis
Tadija Radovanović Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Tadija Radovanović, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (43) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.5% | 71.4% | 66.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% | 65.5% | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% | 48.6% | 48.8% |
| Ași / Meci | 5.9 | 4.8 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 1.5 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 48% | 61.7% | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 11.8% | 21% | 19.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% | 35.9% | 35.4% |
| Serviciu Păstrat % | 90.9% | 70.6% | 64.1% |
| Total Puncte Câștigate | 55.3% | 52.2% | 49.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (4) | Zgură (33) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 66.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 64.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 48.8% |
| Ași / Meci | 3.8 | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 62.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 20.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 27.8% | 36.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (43)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 19.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.4% |
| Serviciu Păstrat % | 64.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.7% |
| Mingi de Break Convertite | 21% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% |
| Serviciu Păstrat % | 70.6% |
| Total Puncte Câștigate | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 48% |
| Mingi de Break Convertite | 11.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% |
| Serviciu Păstrat % | 90.9% |
| Total Puncte Câștigate | 55.3% |
Statistici by Surface
Hard (4)
Zgură (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 27.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.6% |