Talia Gibson Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:40 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
613 466 |
2 |
10/10 | |
17:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 | |
17:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 624 |
O18.5 |
4.1/10 | |
17:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 167 |
O18.5 |
9/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
4.7/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 626 |
O16.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
662 736 |
O17.5 |
10/10 | |
20:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
8/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
19:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U27.5 |
9.2/10 | |
21:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
473 656 |
2 |
6.8/10 | |
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O21.5 |
5.6/10 | |
21:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 12 |
U19.5 |
4.8/10 | |
06:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.6/10 |
Despre Talia Gibson – Predicții și Statistici Tenis
Talia Gibson este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 62 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 35 meciuri ale lui Talia Gibson, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (69) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% | 67.8% | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.7% | 66.3% | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45% | 44.4% | 46.7% |
| Ași / Meci | 3 | 5.4 | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.9 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 51.2% | 54.5% | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 30% | 31% | 32% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% | 40.3% | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 55% | 59.4% | 64.4% |
| Total Puncte Câștigate | 48% | 49.6% | 50.1% |
| Statistică | Hard (50) | Zgură (7) | Iarbă (12) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% | 68.4% | 72.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% | 55.8% | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% | 40.1% | 48.5% |
| Ași / Meci | 4.9 | 3.4 | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 5.1 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55.1% | 37.7% | 58.1% |
| Mingi de Break Convertite | 31.7% | 29.2% | 34% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% | 40% | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 32% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Serviciu Păstrat % | 64.4% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 31% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |
| Serviciu Păstrat % | 59.4% |
| Total Puncte Câștigate | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 51.2% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |
| Serviciu Păstrat % | 55% |
| Total Puncte Câștigate | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.1% |
| Mingi de Break Convertite | 31.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.1% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 37.7% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 58.1% |
| Mingi de Break Convertite | 34% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |