Tamara Korpatsch Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
5.1/10 | |
06:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
1 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O17.5 |
8.9/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.2/10 | |
16:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 261 |
O17.5 |
3.2/10 | |
11:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 | |
17:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.4/10 | |
13:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
162 646 |
O19.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
613 366 |
O17.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O18.5 |
5.3/10 | |
12:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 631 |
O17.5 |
5.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
361 646 |
O18.5 |
7.2/10 | |
13:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O17.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Despre Tamara Korpatsch – Predicții și Statistici Tenis
Tamara Korpatsch este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 87 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 39 meciuri ale lui Tamara Korpatsch, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.9%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (69) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.3% | 69.1% | 67.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% | 58.3% | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% | 44.2% | 44.2% |
| Ași / Meci | 1 | 1 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 3 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 57% | 54.6% | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 47.9% | 46.7% | 44.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.9% | 47.3% | 46.6% |
| Serviciu Păstrat % | 54.3% | 54.9% | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% | 51.2% | 50.6% |
| Statistică | Hard (27) | Zgură (41) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.8% | 66.4% | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.7% | 57.7% | 75.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.3% | 45.7% | 50% |
| Ași / Meci | 2 | 1.1 | 8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 3.4 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 50.2% | 52.9% | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 40.6% | 47.3% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% | 48.5% | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.2% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 44.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.6% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.2% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 54.6% |
| Mingi de Break Convertite | 46.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.3% |
| Serviciu Păstrat % | 54.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 47.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.9% |
| Serviciu Păstrat % | 54.3% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.3% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50.2% |
| Mingi de Break Convertite | 40.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.7% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 47.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% |