Tara Würth Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:39 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 466 |
2 |
7/10 | |
11:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
6.6/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
5.9/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
5.7/10 | |
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
7.1/10 | |
10:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.6/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O18.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 561 |
1 |
8/10 |
Despre Tara Würth – Predicții și Statistici Tenis
Tara Würth este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 243 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Tara Würth, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (35) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% | 74.6% | 72.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.4% | 57.7% | 58.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 27.3% | 43% | 43.5% |
| Ași / Meci | 0.6 | 1.1 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 | 1.5 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% | 47.1% | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% | 40.7% | 42.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% | 47.4% | 47.6% |
| Serviciu Păstrat % | 514.7% | 99.7% | 108.8% |
| Total Puncte Câștigate | 95.1% | 66.3% | 61.6% |
| Statistică | Hard (3) | Zgură (32) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 82.5% | 70.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.1% | 58.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% | 43.3% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% | 44.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 42.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% |
| Serviciu Păstrat % | 108.8% |
| Total Puncte Câștigate | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 40.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 99.7% |
| Total Puncte Câștigate | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 27.3% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |
| Serviciu Păstrat % | 514.7% |
| Total Puncte Câștigate | 95.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 82.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 34.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 44.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |