Taylor Townsend Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U24.5 |
6/10 | |
17:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.3/10 | |
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
O17.5 |
6/10 | |
15:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
18:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 642 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 366 |
O17.5 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O18.5 |
10/10 | |
22:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O18.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U28.5 |
9.2/10 | |
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
467 645 |
O18.5 |
10/10 | |
22:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
734 566 |
O17.5 |
10/10 | |
22:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O18.5 |
7.7/10 | |
21:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
465 647 |
O18.5 |
10/10 | |
20:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 | |
19:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 643 |
1 |
1.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
9/10 | |
03:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 374 |
1 |
8/10 | |
04:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 733 |
1 |
8/10 |
Despre Taylor Townsend – Predicții și Statistici Tenis
Taylor Townsend este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 96 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Taylor Townsend, obținând o precizie a predicțiilor de peste 84.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (45) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.5% | 73.7% | 72.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66% | 66.2% | 67.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% | 49.6% | 49.1% |
| Ași / Meci | 3.5 | 4.3 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.9 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% | 66.9% | 68.8% |
| Mingi de Break Convertite | 31.2% | 30.6% | 31.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% | 41.2% | 42.6% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% | 61.9% | 62.1% |
| Total Puncte Câștigate | 52% | 51.3% | 52.4% |
| Statistică | Hard (29) | Zgură (10) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.9% | 68.5% | 75.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% | 66.4% | 70.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% | 44.1% | 48.5% |
| Ași / Meci | 5.1 | 2.5 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 1.7 | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 68.6% | 67.4% | 73% |
| Mingi de Break Convertite | 32.8% | 28.3% | 30.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% | 41.8% | 39.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 68.8% |
| Mingi de Break Convertite | 31.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Serviciu Păstrat % | 62.1% |
| Total Puncte Câștigate | 52.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 66.9% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | 61.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 31.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% |
| Total Puncte Câștigate | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 68.6% |
| Mingi de Break Convertite | 32.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 67.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 73% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |