Te Rigele Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
3.9/10 | |
22:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O20.5 |
7.1/10 | |
23:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
O20.5 |
7.3/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O21.5 |
7.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
O21.5 |
4.5/10 |
Despre Te Rigele – Predicții și Statistici Tenis
Te Rigele este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 836 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Te Rigele, obținând o precizie a predicțiilor de peste 44.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (27) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.9% | 59.5% | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.1% | 66.6% | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.9% | 48.7% | 48.7% |
| Ași / Meci | 4.4 | 5 | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 3 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 65% | 64% | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 11.8% | 11.7% | 11.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% | 37.6% | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 259% | 106.9% | 125% |
| Total Puncte Câștigate | 81.2% | 62.3% | 62.3% |
| Statistică | Hard (26) | Zgură (1) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% | 52.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% | 46.9% |
| Ași / Meci | 5.4 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% | 15.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% |
| Ași / Meci | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 11.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 125% |
| Total Puncte Câștigate | 62.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 11.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 106.9% |
| Total Puncte Câștigate | 62.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.9% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 11.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Serviciu Păstrat % | 259% |
| Total Puncte Câștigate | 81.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 52.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.9% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 15.8% |