1. Acasă
  2. Turnee
  3. ITF Women W75 Zagreb
  4. Tena Lukas
Tena Lukas

Tena Lukas Predicții, Statistici și Formă

HR
Clasament#473
Vârstă30
MânaDreptaci

Forma Recentă

W L L L W
14 Meciuri Analizate
71.4% Acuratețea Pronosticurilor

Pronosticuri de Tenis

Susținut de TennisPredictions
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

06:55

Încheiat
HR
T. Lukas
TW
J. Garland
2
0
117
-128

2

-128
743
566

O20.5

-128
7.8/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

10:39

Încheiat
RS
D. Marić
HR
T. Lukas
2
1
170
-238

2

-238
642
466

O20.5

-114
6/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

09:00

Încheiat
FR
A. Rame
HR
T. Lukas
2
0
-118
101

1

-118
736
561

O20.5

-125
6.2/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

14:40

Încheiat
ES
A. Lazaro
HR
T. Lukas (WC)
2
0
-385
290

1

-385
66
23

U20.5

-147
4.6/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

07:00

Încheiat
HR
T. Lukas
RS
A. Stanković
2
1
-667
385

1

-667
627
065

1

-667
1.9/10

12:00

Încheiat
AR
L. Giovannini
HR
T. Lukas
2
1
-196
155

1

-196
66
34

1

-196
2.3/10

08:30

Încheiat
ES
C. Martinez
HR
T. Lukas
0
2
125
-154

2

-154
642
466

O20.5

-125
6.3/10

11:00

Încheiat
HR
T. Lukas
GE
S. Shapatava
0
2
-244
167

1

-244
66
43

1

-244
2.4/10

08:00

Încheiat
US
E. Coleman
HR
T. Lukas
1
2
500
-1111

2

-1111
23
66

2

-1111
4.6/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

09:00

Încheiat
IT
G. Pedone
HR
T. Lukas
0
2
-111
-118

2

-118
33
66

U21.5

-125
4.4/10

07:00

Încheiat
HR
T. Lukas
RO
A. Prisăcariu
2
1
-172
125

1

-172
466
632

1

-172
4.6/10

09:00

Încheiat
HR
T. Lukas
UA
Y. Kotliar
2
1
-244
172

2

172
624
266

O20.5

-111
4.6/10

09:00

Încheiat
HR
T. Lukas
CO
M. C. T. Murcia
2
0
-1111
520

1

-1111
637
165

1

-1111
8/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

07:00

Încheiat
RO
A. Prisăcariu
HR
T. Lukas
0
2
-147
120

1

-147
656
273

O20.5

-125
6.4/10

Despre Tena Lukas – Predicții și Statistici Tenis

Tena Lukas este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 473 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Tena Lukas, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.

Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.

Statistici Serviciu & Statistici Retur
Statistică Ultimele 10 (10) Ultimele 20 (20) Ultimele 52 Săptămâni (41)
Primul Serviciu % - 57.4% 57.9%
Serviciul 1 Câștigat - 64.5% 54.5%
Serviciul 2 Câștigat - 26.1% 23.4%
Ași / Meci 3.2 2.8 2
Duble Greșeli / Meci 6.3 5.9 6.5
Mingi de Break Salvate - 42.9% 30.4%
Mingi de Break Convertite - 0% 26.9%
Puncte la Retur Câștigate 46.4% 45.3% 45.5%
Serviciu Păstrat % - 763% 480.9%
Total Puncte Câștigate 100.1% 92.3% 81.6%
Statistici by Surface
Statistică Zgură (38)
Primul Serviciu % 57.9%
Serviciul 1 Câștigat 54.5%
Serviciul 2 Câștigat 23.4%
Ași / Meci 1.9
Duble Greșeli / Meci 6.3
Mingi de Break Salvate 30.4%
Mingi de Break Convertite 26.9%
Puncte la Retur Câștigate 45.5%
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (41) Ultimele 20 (20) Ultimele 10 (10)
StatValue
Primul Serviciu %57.9%
Serviciul 1 Câștigat54.5%
Serviciul 2 Câștigat23.4%
Ași / Meci2
Duble Greșeli / Meci6.5
Mingi de Break Salvate30.4%
Mingi de Break Convertite26.9%
Puncte la Retur Câștigate45.5%
Serviciu Păstrat %480.9%
Total Puncte Câștigate81.6%
StatValue
Primul Serviciu %57.4%
Serviciul 1 Câștigat64.5%
Serviciul 2 Câștigat26.1%
Ași / Meci2.8
Duble Greșeli / Meci5.9
Mingi de Break Salvate42.9%
Mingi de Break Convertite0%
Puncte la Retur Câștigate45.3%
Serviciu Păstrat %763%
Total Puncte Câștigate92.3%
StatValue
Ași / Meci3.2
Duble Greșeli / Meci6.3
Puncte la Retur Câștigate46.4%
Total Puncte Câștigate100.1%
Statistici by Surface
Zgură (38)
StatValue
Primul Serviciu %57.9%
Serviciul 1 Câștigat54.5%
Serviciul 2 Câștigat23.4%
Ași / Meci1.9
Duble Greșeli / Meci6.3
Mingi de Break Salvate30.4%
Mingi de Break Convertite26.9%
Puncte la Retur Câștigate45.5%