Tessa Johanna Brockmann Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.3/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 461 |
O17.5 |
7/10 | |
13:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 466 |
2 |
3.9/10 | |
15:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.1/10 | |
13:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
4.2/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U21.5 |
3.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
1.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
5.9/10 |
Despre Tessa Johanna Brockmann – Predicții și Statistici Tenis
Tessa Johanna Brockmann este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Tessa Johanna Brockmann, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (62) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% | 63.3% | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.4% | 56.4% | 53.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.7% | 47.7% | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.5 | 3.3 | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 | 3.2 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% | 53.8% | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | 59.1% | 59.1% | 51.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46% | 43.9% | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 126.6% | 159.3% | 231.9% |
| Total Puncte Câștigate | 71.1% | 74% | 67.3% |
| Statistică | Hard (15) | Zgură (47) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 53.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 49.1% |
| Ași / Meci | 3.7 | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | - | 51.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | 51.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Serviciu Păstrat % | 231.9% |
| Total Puncte Câștigate | 67.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.7% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 59.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.9% |
| Serviciu Păstrat % | 159.3% |
| Total Puncte Câștigate | 74% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.7% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 59.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46% |
| Serviciu Păstrat % | 126.6% |
| Total Puncte Câștigate | 71.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | 51.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% |