Tom Zeuch Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.9/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O20.5 |
9/10 | |
15:53 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:41 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 466 |
O17.5 |
8.1/10 | |
13:08 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.3/10 | |
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
274 656 |
O21.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
Despre Tom Zeuch – Predicții și Statistici Tenis
Tom Zeuch este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 965 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Tom Zeuch, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (32) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 77.7% | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 66.3% | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 58.6% | 41.2% |
| Ași / Meci | 4.6 | 5.1 | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.2 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 64.3% | 67.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 14.3% | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% | 35.5% | 32.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 455.4% | 458.6% |
| Total Puncte Câștigate | 103.4% | 89.4% | 80.4% |
| Statistică | Hard (16) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.7% | 50% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% | 54.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.6% | 18.2% |
| Ași / Meci | 4.8 | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.7% | 25.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 67.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.9% |
| Serviciu Păstrat % | 458.6% |
| Total Puncte Câștigate | 80.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.6% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 455.4% |
| Total Puncte Câștigate | 89.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Total Puncte Câștigate | 103.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.6% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.3% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 50% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 18.2% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 25.2% |