Tommy Paul Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O18.5 |
7.6/10 | |
18:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 633 |
O19.5 |
5.7/10 | |
22:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
7.4/10 | |
02:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
373 666 |
2 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.8/10 | |
20:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
9.6/10 | |
20:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
746 563 |
O19.5 |
6.5/10 | |
19:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 366 |
O18.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 627 |
O19.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U28.5 |
10/10 | |
23:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
8/10 | |
01:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O18.5 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
277 655 |
1 |
8/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
U28.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:40 Încheiat |
| 3
0
|
|
|
1 |
666 442 |
U42.5 |
9.3/10 | |
00:00 Încheiat |
| 3
0
|
|
|
1 |
667 225 |
U41.5 |
10/10 | |
01:30 Încheiat |
| 3
0
|
|
|
1 |
666 443 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
9.1/10 |
Despre Tommy Paul – Predicții și Statistici Tenis
Tommy Paul este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 18 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 22 meciuri ale lui Tommy Paul, obținând o precizie a predicțiilor de peste 68.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (41) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% | 63.9% | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% | 74.1% | 74% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.3% | 53.1% | 54.9% |
| Ași / Meci | 4.9 | 6.5 | 6.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 1.6 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% | 58.1% | 62.4% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% | 19.4% | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% | 36.8% | 37.4% |
| Serviciu Păstrat % | 65.9% | 66.5% | 66.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% | 51.2% | 51.8% |
| Statistică | Hard (25) | Zgură (12) | Iarbă (3) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.8% | 64.7% | 56.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.2% | 68.2% | 76.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 57.1% | 50.7% | 53.7% |
| Ași / Meci | 7.6 | 4.8 | 6.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 2.4 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 64% | 61.2% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 19.1% | 25.7% | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% | 38.2% | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.9% |
| Ași / Meci | 6.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.4% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |
| Serviciu Păstrat % | 66.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.1% |
| Ași / Meci | 6.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 58.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 66.5% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.3% |
| Ași / Meci | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% |
| Serviciu Păstrat % | 65.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 57.1% |
| Ași / Meci | 7.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 19.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.2% |
| Mingi de Break Convertite | 25.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.7% |
| Ași / Meci | 6.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% |