Tung-Lin Wu Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 366 |
O21.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 624 |
O21.5 |
6.3/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
O21.5 |
5.3/10 | |
04:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 734 |
1 |
5.9/10 | |
04:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 633 |
O20.5 |
4.9/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
7/10 | |
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
05:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
631 466 |
O19.5 |
6.2/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.7/10 | |
05:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
O20.5 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
11:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
Despre Tung-Lin Wu – Predicții și Statistici Tenis
Tung-Lin Wu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 326 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 29 meciuri ale lui Tung-Lin Wu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 82.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (62) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.4% | 71% | 70.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.8% | 72.3% | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% | 52.9% | 53.4% |
| Ași / Meci | 2.6 | 3.1 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.4 | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.7% | 62.8% | 66.1% |
| Mingi de Break Convertite | 25% | 29.2% | 25.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% | 43.4% | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 70.4% | 66.7% | 65.7% |
| Total Puncte Câștigate | 55.7% | 54.5% | 53.4% |
| Statistică | Hard (53) | Zgură (3) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70% | 72.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% | 82.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% | 58.8% |
| Ași / Meci | 4.2 | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 64.8% | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.4% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.1% |
| Mingi de Break Convertite | 25.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 65.7% |
| Total Puncte Câștigate | 53.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.9% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.8% |
| Mingi de Break Convertite | 29.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |
| Serviciu Păstrat % | 66.7% |
| Total Puncte Câștigate | 54.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.7% |
| Mingi de Break Convertite | 25% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 70.4% |
| Total Puncte Câștigate | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 64.8% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 82.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 58.8% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 75% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |