Uisung Park Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
|||
22:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.2/10 | |
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.5/10 | |
00:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.4/10 | |
22:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.3/10 | |
03:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
O17.5 |
2.3/10 | |
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
O20.5 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.7/10 | |
06:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.1/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.5/10 | |
09:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
3.6/10 |
Despre Uisung Park – Predicții și Statistici Tenis
Uisung Park este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 806 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Uisung Park, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (44) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.2% | 56.7% | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% | 72.8% | 75.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% | 48.1% | 50.1% |
| Ași / Meci | 5.8 | 5.9 | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2.6 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 80% | 64.6% | 64.2% |
| Mingi de Break Convertite | 10% | 18.5% | 21.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.8% | 40% | 39.3% |
| Serviciu Păstrat % | 512.3% | 131.7% | 133.4% |
| Total Puncte Câștigate | 104.3% | 70.7% | 63% |
| Statistică | Hard (42) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% |
| Ași / Meci | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 65.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% |
| Ași / Meci | 6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.2% |
| Mingi de Break Convertite | 21.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
| Serviciu Păstrat % | 133.4% |
| Total Puncte Câștigate | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.1% |
| Ași / Meci | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 64.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40% |
| Serviciu Păstrat % | 131.7% |
| Total Puncte Câștigate | 70.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 5.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 80% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.8% |
| Serviciu Păstrat % | 512.3% |
| Total Puncte Câștigate | 104.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% |
| Ași / Meci | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 65.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |