Valentina Ivanov Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.4/10 | |
03:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
6.3/10 | |
03:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
466 647 |
2 |
3.7/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3/10 | |
05:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O18.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U20.5 |
5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
361 636 |
O20.5 |
4.4/10 | |
11:39 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 267 |
O20.5 |
3.9/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.9/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
6/10 | |
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.6/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5/10 |
Despre Valentina Ivanov – Predicții și Statistici Tenis
Valentina Ivanov este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Valentina Ivanov, obținând o precizie a predicțiilor de peste 68.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (37) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 72.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 49.6% |
| Ași / Meci | 1.3 | 0.9 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 | 6.5 | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 63% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 60.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.6% | 52.6% | 53.2% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 275.4% |
| Total Puncte Câștigate | 111.4% | 110.7% | 89.1% |
| Statistică | Hard (28) | Zgură (9) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.2% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% | - |
| Ași / Meci | 1.4 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 | 6.8 |
| Mingi de Break Salvate | 63% | - |
| Mingi de Break Convertite | 60.3% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 53.7% | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.5 |
| Mingi de Break Salvate | 63% |
| Mingi de Break Convertite | 60.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 53.2% |
| Serviciu Păstrat % | 275.4% |
| Total Puncte Câștigate | 89.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 52.6% |
| Total Puncte Câștigate | 110.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.6% |
| Total Puncte Câștigate | 111.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 63% |
| Mingi de Break Convertite | 60.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 53.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |