Vittoria Paganetti Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 623 |
1 |
8/10 | |
11:08 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.6/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 731 |
1 |
7.8/10 | |
17:47 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
O19.5 |
5.7/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
620 466 |
O19.5 |
5.7/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Despre Vittoria Paganetti – Predicții și Statistici Tenis
Vittoria Paganetti este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Vittoria Paganetti, obținând o precizie a predicțiilor de peste 41.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (38) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 54.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 21.1% |
| Ași / Meci | 0.7 | 0.7 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 | 5.3 | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 16.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% | 48.9% | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 1778.6% |
| Total Puncte Câștigate | 99.1% | 99.1% | 89.8% |
| Statistică | Hard (7) | Zgură (26) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 54.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 21.1% |
| Ași / Meci | 1 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 | 6.6 |
| Mingi de Break Salvate | - | 16.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 21.1% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 16.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 1778.6% |
| Total Puncte Câștigate | 89.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% |
| Total Puncte Câștigate | 99.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.9% |
| Total Puncte Câștigate | 99.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 21.1% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.6 |
| Mingi de Break Salvate | 16.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |