Xinyu Wang Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 623 |
O18.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 641 |
O19.5 |
4.3/10 | |
16:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.2/10 | |
12:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
7.6/10 | |
12:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
8.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
O8.5 |
10/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O8.5 |
7.9/10 | |
02:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O8.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
1/10 | |
05:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 733 |
O17.5 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
10/10 |
Despre Xinyu Wang – Predicții și Statistici Tenis
Xinyu Wang este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 33 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 22 meciuri ale lui Xinyu Wang, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (54) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% | 68.7% | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% | 62.4% | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% | 46.7% | 46.3% |
| Ași / Meci | 1.4 | 2.6 | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.1 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 51.3% | 54.4% | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 30.3% | 33.8% | 32.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% | 42.3% | 42.4% |
| Serviciu Păstrat % | 55.6% | 57.4% | 58.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.4% | 49.9% | 50.3% |
| Statistică | Hard (35) | Zgură (10) | Iarbă (9) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% | 66.4% | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% | 59.8% | 72.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% | 49% | 50.6% |
| Ași / Meci | 3.8 | 2.1 | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 3.1 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% | 58.5% | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 33% | 33.6% | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% | 43% | 41.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.3% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 32.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Serviciu Păstrat % | 58.3% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 33.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 57.4% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 51.3% |
| Mingi de Break Convertite | 30.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% |
| Serviciu Păstrat % | 55.6% |
| Total Puncte Câștigate | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.8% |
| Mingi de Break Convertite | 33% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 33.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 5.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |