Yasmine Mansouri Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
3.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
3.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
2:0 |
2.5/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
8.7/10 | |
11:33 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
9.8/10 | |
10:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
4.9/10 | |
12:41 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O20.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
7/10 | |
11:38 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
6.6/10 | |
11:39 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.2/10 | |
11:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 734 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 621 |
O20.5 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.9/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
6.2/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 266 |
O20.5 |
5.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 |
Despre Yasmine Mansouri – Predicții și Statistici Tenis
Yasmine Mansouri este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Yasmine Mansouri, obținând o precizie a predicțiilor de peste 81.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (72) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% | 87.6% | 72.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% | 61.3% | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 21.4% | 31% | 35% |
| Ași / Meci | 1.4 | 2 | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 | 5.1 | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% | 53.3% | 50.8% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 42.9% | 38.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% | 45.9% | 45.1% |
| Serviciu Păstrat % | 1044.7% | 309% | 290.1% |
| Total Puncte Câștigate | 97.9% | 85.8% | 75.6% |
| Statistică | Hard (67) | Zgură (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.5% | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% | 21.4% |
| Ași / Meci | 2.9 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51.8% | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 41.3% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% | 22.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 50.8% |
| Mingi de Break Convertite | 38.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.1% |
| Serviciu Păstrat % | 290.1% |
| Total Puncte Câștigate | 75.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 87.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 31% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.9% |
| Serviciu Păstrat % | 309% |
| Total Puncte Câștigate | 85.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 21.4% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Serviciu Păstrat % | 1044.7% |
| Total Puncte Câștigate | 97.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Mingi de Break Salvate | 51.8% |
| Mingi de Break Convertite | 41.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 21.4% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 22.1% |