Yosuke Watanuki Predicții, Statistici și Formă
Clasament#175
Vârstă27
Înălțime5'11"
Greutate161 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
L
W
W
5
Meciuri Analizate
60%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 | |
10:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
224 666 |
O20.5 |
4.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
6.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 166 |
|
||
04:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 167 |
|
||
04:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
|
||
08:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
|
||
07:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
|
Despre Yosuke Watanuki – Predicții și Statistici Tenis
Yosuke Watanuki este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 175 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Yosuke Watanuki, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (37) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% | 63% | 58% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.3% | 71.7% | 73.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 48.8% | 50.6% |
| Ași / Meci | 9.4 | 8.6 | 9.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.8 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.7% | 58.3% | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 25.8% | 22.7% | 18.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% | 39.1% | 39.1% |
| Serviciu Păstrat % | 64.8% | 63.2% | 64.1% |
| Total Puncte Câștigate | 56.7% | 53.2% | 52.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (25) | Iarbă (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% | 54.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.7% | 73.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% | 45.7% |
| Ași / Meci | 9.4 | 8.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% | 39.1% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (37)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 9.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |
| Serviciu Păstrat % | 64.1% |
| Total Puncte Câștigate | 52.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 8.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 22.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |
| Serviciu Păstrat % | 63.2% |
| Total Puncte Câștigate | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 9.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 59.7% |
| Mingi de Break Convertite | 25.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 64.8% |
| Total Puncte Câștigate | 56.7% |
Statistici by Surface
Hard (25)
Iarbă (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% |
| Ași / Meci | 9.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 19.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.7% |
| Ași / Meci | 8.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |