Alex Finkelstein Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
W
L
0
Analyserade Matcher
0%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avbruten |
| 0
1
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 11 |
|
||
18:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Om Alex Finkelstein – Tennisprognoser & Statistik
Alex Finkelstein Vår AI-algoritm har analyserat 0 matcher med Alex Finkelstein och uppnått en prognosprecision på över 0%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (8) | Senaste 20 (8) | Senaste 52 Veckorna (8) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 60% | 60% | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 72.6% | 72.6% | 72.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.6% | 44.6% | 44.6% |
| Ess / Match | 2.8 | 2.8 | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 6.3 | 6.3 | 6.3 |
| Räddade Breakbollar | 60% | 60% | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% | 12.5% | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 40.7% | 40.7% | 40.7% |
| Servhållning % | 152.1% | 152.1% | 152.1% |
| Totala Poäng Vunna | 60.2% | 60.2% | 60.2% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (5) | Grus (2) | Gräs (1) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 57.9% | - | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | 63.6% | - | 78.4% |
| 2:a Serv Vunna | 37.5% | - | 50% |
| Ess / Match | 2.2 | 2 | 7 |
| Dubbelfel / Match | 6 | 7.5 | 5 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% | - | 75% |
| Konvert. Breakbollar | 11.1% | - | 13.3% |
| Vunna Returpoäng | 36.7% | 56.3% | 35.4% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (8)
Senaste 20 (8)
Senaste 10 (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 72.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.6% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 6.3 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 40.7% |
| Servhållning % | 152.1% |
| Totala Poäng Vunna | 60.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 72.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.6% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 6.3 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 40.7% |
| Servhållning % | 152.1% |
| Totala Poäng Vunna | 60.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 72.6% |
| 2:a Serv Vunna | 44.6% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 6.3 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 12.5% |
| Vunna Returpoäng | 40.7% |
| Servhållning % | 152.1% |
| Totala Poäng Vunna | 60.2% |
Statistik by Surface
Hard (5)
Grus (2)
Gräs (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 57.9% |
| 1:a Serv Vunna | 63.6% |
| 2:a Serv Vunna | 37.5% |
| Ess / Match | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 6 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% |
| Konvert. Breakbollar | 11.1% |
| Vunna Returpoäng | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 7.5 |
| Vunna Returpoäng | 56.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | 78.4% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 7 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Räddade Breakbollar | 75% |
| Konvert. Breakbollar | 13.3% |
| Vunna Returpoäng | 35.4% |