Inaki Montes-de la Torre Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:40 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
6.9/10 | |
07:25 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 | |
05:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
5.1/10 | |
07:55 Avbruten |
| 1
1
|
|
|
1 |
366 641 |
O19.5 |
6.4/10 | |
05:00 Avbruten |
| 0
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.1/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
2.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.5/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
173 666 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.4/10 | |
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.4/10 | |
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.5/10 | |
17:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 | |
11:54 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.2/10 | |
09:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
2.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
7/10 | |
12:05 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
9.3/10 | |
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:50 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U24.5 |
5.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
6.6/10 | |
12:09 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
U22.5 |
3.1/10 |
Om Inaki Montes-de la Torre – Tennisprognoser & Statistik
Inaki Montes-de la Torre är en 23-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 329 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 29 matcher med Inaki Montes-de la Torre och uppnått en prognosprecision på över 72.4%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (72) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 59.1% | 59.6% | 59% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% | 63.9% | 65.8% |
| 2:a Serv Vunna | 54.3% | 47.9% | 47.2% |
| Ess / Match | 1.4 | 1.3 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 | 4 | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 57.7% | 53.2% | 58.9% |
| Konvert. Breakbollar | 38.9% | 43.4% | 33.9% |
| Vunna Returpoäng | 48.8% | 50.4% | 45.1% |
| Servhållning % | 101.2% | 99.5% | 83.5% |
| Totala Poäng Vunna | 66% | 66.9% | 57.4% |
| Statistik | Hard (37) | Grus (35) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 58.5% | 59.9% |
| 1:a Serv Vunna | 67.8% | 63% |
| 2:a Serv Vunna | 47.9% | 46.1% |
| Ess / Match | 2.3 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.9 | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% | 48.7% |
| Konvert. Breakbollar | 30.6% | 37.8% |
| Vunna Returpoäng | 40.1% | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59% |
| 1:a Serv Vunna | 65.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.2% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 58.9% |
| Konvert. Breakbollar | 33.9% |
| Vunna Returpoäng | 45.1% |
| Servhållning % | 83.5% |
| Totala Poäng Vunna | 57.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.6% |
| 1:a Serv Vunna | 63.9% |
| 2:a Serv Vunna | 47.9% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 53.2% |
| Konvert. Breakbollar | 43.4% |
| Vunna Returpoäng | 50.4% |
| Servhållning % | 99.5% |
| Totala Poäng Vunna | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.1% |
| 1:a Serv Vunna | 67.3% |
| 2:a Serv Vunna | 54.3% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 57.7% |
| Konvert. Breakbollar | 38.9% |
| Vunna Returpoäng | 48.8% |
| Servhållning % | 101.2% |
| Totala Poäng Vunna | 66% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.5% |
| 1:a Serv Vunna | 67.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.9% |
| Ess / Match | 2.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.9 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 30.6% |
| Vunna Returpoäng | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.9% |
| 1:a Serv Vunna | 63% |
| 2:a Serv Vunna | 46.1% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 48.7% |
| Konvert. Breakbollar | 37.8% |
| Vunna Returpoäng | 48.8% |