Mateo Carballo Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
L
1
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Mateo Carballo – Tennisprognoser & Statistik
Mateo Carballo Vår AI-algoritm har analyserat 1 matcher med Mateo Carballo och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (20) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 66.8% | 66.6% | 66.6% |
| 1:a Serv Vunna | 56.8% | 55.6% | 55.6% |
| 2:a Serv Vunna | 42.5% | 40.9% | 40.9% |
| Ess / Match | 0.1 | 0.2 | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.6 | 5.7 | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 38.1% | 51.3% | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 48.1% | 54.4% | 54.4% |
| Vunna Returpoäng | 47.3% | 50.6% | 50.6% |
| Servhållning % | 67.4% | 57.7% | 57.7% |
| Totala Poäng Vunna | 56.2% | 54% | 54% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (20) |
|---|---|
| Första Serv % | 66.6% |
| 1:a Serv Vunna | 55.6% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% |
| Ess / Match | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 54.4% |
| Vunna Returpoäng | 50.6% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (20)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.6% |
| 1:a Serv Vunna | 55.6% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% |
| Ess / Match | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 54.4% |
| Vunna Returpoäng | 50.6% |
| Servhållning % | 57.7% |
| Totala Poäng Vunna | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.6% |
| 1:a Serv Vunna | 55.6% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% |
| Ess / Match | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 54.4% |
| Vunna Returpoäng | 50.6% |
| Servhållning % | 57.7% |
| Totala Poäng Vunna | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.8% |
| 1:a Serv Vunna | 56.8% |
| 2:a Serv Vunna | 42.5% |
| Ess / Match | 0.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.6 |
| Räddade Breakbollar | 38.1% |
| Konvert. Breakbollar | 48.1% |
| Vunna Returpoäng | 47.3% |
| Servhållning % | 67.4% |
| Totala Poäng Vunna | 56.2% |
Statistik by Surface
Grus (20)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 66.6% |
| 1:a Serv Vunna | 55.6% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% |
| Ess / Match | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 51.3% |
| Konvert. Breakbollar | 54.4% |
| Vunna Returpoäng | 50.6% |