Zachary Adam-Gedge Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
W
L
3
Analyserade Matcher
66.7%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:13 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
O16.5 |
1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Avslutad |
| 0
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Zachary Adam-Gedge – Tennisprognoser & Statistik
Zachary Adam-Gedge Vår AI-algoritm har analyserat 3 matcher med Zachary Adam-Gedge och uppnått en prognosprecision på över 66.7%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (48) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.2% | 68.4% | 69.5% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% | 64.1% | 62.4% |
| 2:a Serv Vunna | 47.5% | 46.2% | 48.4% |
| Ess / Match | 2.8 | 2.7 | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 | 3.5 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% | 51.9% | 50.8% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% | 39% | 34.6% |
| Vunna Returpoäng | 39.4% | 41.9% | 42.2% |
| Servhållning % | 276.9% | 98% | 70.4% |
| Totala Poäng Vunna | 81.4% | 62.3% | 53.6% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (42) | Grus (2) | Gräs (4) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.5% | - | - |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% | - | - |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% | - | - |
| Ess / Match | 1.5 | 0 | 5.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 | 4.5 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 50.8% | - | - |
| Konvert. Breakbollar | 34.6% | - | - |
| Vunna Returpoäng | 42.7% | 41.1% | 39.1% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (48)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.5% |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% |
| Ess / Match | 1.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 50.8% |
| Konvert. Breakbollar | 34.6% |
| Vunna Returpoäng | 42.2% |
| Servhållning % | 70.4% |
| Totala Poäng Vunna | 53.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.4% |
| 1:a Serv Vunna | 64.1% |
| 2:a Serv Vunna | 46.2% |
| Ess / Match | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 51.9% |
| Konvert. Breakbollar | 39% |
| Vunna Returpoäng | 41.9% |
| Servhållning % | 98% |
| Totala Poäng Vunna | 62.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.2% |
| 1:a Serv Vunna | 65.6% |
| 2:a Serv Vunna | 47.5% |
| Ess / Match | 2.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 39.4% |
| Servhållning % | 276.9% |
| Totala Poäng Vunna | 81.4% |
Statistik by Surface
Hard (42)
Grus (2)
Gräs (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.5% |
| 1:a Serv Vunna | 62.4% |
| 2:a Serv Vunna | 48.4% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 50.8% |
| Konvert. Breakbollar | 34.6% |
| Vunna Returpoäng | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Vunna Returpoäng | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 5.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Vunna Returpoäng | 39.1% |