Adrian Andreev Predicții, Statistici și Formă
Clasament#962
Vârstă24
Înălțime5'9"
Greutate161 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
W
W
L
4
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
2.1/10 | |
11:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
8.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
655 477 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Adrian Andreev – Predicții și Statistici Tenis
Adrian Andreev este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 962 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Adrian Andreev, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (11) | Ultimele 52 Săptămâni (11) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% | 61.7% | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.5% | 62.5% | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% | 45.9% | 45.9% |
| Ași / Meci | 2.2 | 2 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.3 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% | 50% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% | 16.9% | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% | 37.3% | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 58.5% | 57.7% | 57.7% |
| Total Puncte Câștigate | 46.8% | 46.3% | 46.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (5) | Zgură (6) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% | 50% |
| Ași / Meci | 1.6 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.1% | 41.2% |
| Mingi de Break Convertite | 17% | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% | 39.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (11)
Ultimele 20 (11)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 57.7% |
| Total Puncte Câștigate | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 57.7% |
| Total Puncte Câștigate | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% |
| Serviciu Păstrat % | 58.5% |
| Total Puncte Câștigate | 46.8% |
Statistici by Surface
Hard (5)
Zgură (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 41.2% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% |