Izan Almazan Valiente Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:37 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
376 657 |
O19.5 |
9.9/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1.5/10 | |
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
2.8/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 365 |
1 |
1.8/10 | |
12:11 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
6.4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.5/10 | |
10:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 366 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O20.5 |
5.6/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.8/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
5.9/10 | |
11:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 | |
12:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.2/10 |
Despre Izan Almazan Valiente – Predicții și Statistici Tenis
Izan Almazan Valiente este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Izan Almazan Valiente, obținând o precizie a predicțiilor de peste 63%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (45) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 61.4% | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 62.8% | 66% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 46.2% | 49.2% |
| Ași / Meci | 2.6 | 3.2 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 3.9 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 46.4% | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | - | 28.8% | 26% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% | 44.9% | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | - | 238% | 224.2% |
| Total Puncte Câștigate | 108.1% | 83.3% | 78% |
| Statistică | Hard (34) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% | 51.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.5% | 63.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.5% | 34.7% |
| Ași / Meci | 3.9 | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 41.7% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% | 35.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.2% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 26% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 224.2% |
| Total Puncte Câștigate | 78% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.2% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 46.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Serviciu Păstrat % | 238% |
| Total Puncte Câștigate | 83.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Total Puncte Câștigate | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.5% |
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 41.7% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 34.7% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |