Aidan Mayo Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
16:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
20:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 64 |
O20.5 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:17 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U23.5 |
1/10 | |
20:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
19:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3/10 |
Despre Aidan Mayo – Predicții și Statistici Tenis
Aidan Mayo este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 621 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Aidan Mayo, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (33) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.7% | 57% | 55.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% | 68.3% | 67.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% | 50.3% | 50.5% |
| Ași / Meci | 3.8 | 4.7 | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 4.4 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 63.4% | 66% | 68% |
| Mingi de Break Convertite | 21.7% | 14.9% | 13.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% | 38.9% | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 82.2% | 70.4% | 73.9% |
| Total Puncte Câștigate | 59.5% | 52.7% | 51.3% |
| Statistică | Hard (24) | Zgură (7) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.8% | 58.7% | 58.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% | 67.3% | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% | 51.7% | 60.9% |
| Ași / Meci | 4.8 | 3.7 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 4.9 | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 70.4% | 63.4% | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 11.7% | 21.7% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% | 41.8% | 32.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 68% |
| Mingi de Break Convertite | 13.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 73.9% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 66% |
| Mingi de Break Convertite | 14.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 70.4% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 63.4% |
| Mingi de Break Convertite | 21.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 82.2% |
| Total Puncte Câștigate | 59.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 70.4% |
| Mingi de Break Convertite | 11.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.7% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 63.4% |
| Mingi de Break Convertite | 21.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 60.9% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.9% |