Stefan Kozlov Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.1/10 | |
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 642 |
1 |
6.3/10 | |
17:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.5/10 | |
20:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O19.5 |
8/10 | |
22:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U23.5 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
572 756 |
O19.5 |
9.4/10 | |
19:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 267 |
O17.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
U25.5 |
5.8/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
6.7/10 | |
19:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.2/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
1 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
5.3/10 | |
18:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
6.1/10 |
Despre Stefan Kozlov – Predicții și Statistici Tenis
Stefan Kozlov este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 265 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 32 meciuri ale lui Stefan Kozlov, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (48) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.8% | 61% | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% | 66.4% | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% | 48.5% | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.6 | 2.9 | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 3.5 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 49.2% | 55.3% | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28% | 22.8% | 28.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% | 40.3% | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 57% | 59.4% | 62.6% |
| Total Puncte Câștigate | 49.4% | 49.5% | 49.9% |
| Statistică | Hard (36) | Zgură (11) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% | 60.3% | 70.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% | 64% | 58% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% | 52.4% | 47.6% |
| Ași / Meci | 3 | 1.8 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 2.5 | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% | 58.7% | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 28.4% | 32.8% | 8.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% | 44% | 36% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 62.6% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 22.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |
| Serviciu Păstrat % | 59.4% |
| Total Puncte Câștigate | 49.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 49.2% |
| Mingi de Break Convertite | 28% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Serviciu Păstrat % | 57% |
| Total Puncte Câștigate | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.7% |
| Mingi de Break Convertite | 32.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% |
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 8.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36% |