Anastasia Pavlyuchenkova Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.7/10 | |
12:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.1/10 | |
15:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 731 |
O18.5 |
9.3/10 |
Despre Anastasia Pavlyuchenkova – Predicții și Statistici Tenis
Anastasia Pavlyuchenkova este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 34 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 116 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Anastasia Pavlyuchenkova, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (23) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.3% | 61.6% | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68% | 65.7% | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.2% | 42.1% | 42.3% |
| Ași / Meci | 3.5 | 3.6 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.8 | 6.1 | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.3% | 55.9% | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 18.6% | 24.8% | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% | 39.5% | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | 56.4% | 56.7% | 57.1% |
| Total Puncte Câștigate | 46.4% | 48.3% | 48.8% |
| Statistică | Hard (10) | Zgură (4) | Iarbă (9) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% | 60% | 70.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% | 62.7% | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.4% | 40% | 44.6% |
| Ași / Meci | 3.5 | 2.8 | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.6 | 7 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 52.4% | 48.4% | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% | 34.2% | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.1% | 39.7% | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | 57.1% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.1% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.2% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.3% |
| Mingi de Break Convertite | 18.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 56.4% |
| Total Puncte Câștigate | 46.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.4% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52.4% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 7 |
| Mingi de Break Salvate | 48.4% |
| Mingi de Break Convertite | 34.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |