Andrea Fiorentini Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:09 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
464 646 |
O19.5 |
8.1/10 | |
18:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
5.9/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
756 572 |
1 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
746 563 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
3.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.3/10 | |
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
O20.5 |
6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O20.5 |
5.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
|
||
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Despre Andrea Fiorentini – Predicții și Statistici Tenis
Andrea Fiorentini este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Andrea Fiorentini, obținând o precizie a predicțiilor de peste 77.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (55) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 61.3% | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 71.7% | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 41.8% | 41.8% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.4 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 | 4.4 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | - | 20% | 20% |
| Mingi de Break Convertite | - | 14.8% | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.7% | 42.8% | 42.8% |
| Serviciu Păstrat % | - | 351.4% | 563.6% |
| Total Puncte Câștigate | 99.1% | 84.9% | 84.9% |
| Statistică | Hard (9) | Zgură (44) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 41.8% |
| Ași / Meci | 2.3 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 20% |
| Mingi de Break Convertite | - | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% | 39.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 20% |
| Mingi de Break Convertite | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Serviciu Păstrat % | 563.6% |
| Total Puncte Câștigate | 84.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 20% |
| Mingi de Break Convertite | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Serviciu Păstrat % | 351.4% |
| Total Puncte Câștigate | 84.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.7% |
| Total Puncte Câștigate | 99.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 20% |
| Mingi de Break Convertite | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |