Gabriele Bosio Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 267 |
O20.5 |
7.9/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
3.8/10 | |
11:37 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O18.5 |
8.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
U19.5 |
4.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1/10 | |
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.7/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
3.8/10 | |
00:12 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
7.5/10 | |
12:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O8.5 |
9.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.6/10 |
Despre Gabriele Bosio – Predicții și Statistici Tenis
Gabriele Bosio este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 856 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 28 meciuri ale lui Gabriele Bosio, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (41) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 55% | 60.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 66.7% | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 44.4% | 40.7% |
| Ași / Meci | 1.1 | 1.5 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | - | 72.7% | 77.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | 0% | 6.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% | 42.3% | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 1205% | 616% |
| Total Puncte Câștigate | 99.4% | 96% | 85.3% |
| Statistică | Hard (17) | Zgură (23) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 51.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 37.5% |
| Ași / Meci | 1.8 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 79.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 9.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 77.5% |
| Mingi de Break Convertite | 6.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 616% |
| Total Puncte Câștigate | 85.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 72.7% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 1205% |
| Total Puncte Câștigate | 96% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Total Puncte Câștigate | 99.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.5% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 79.3% |
| Mingi de Break Convertite | 9.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% |