Kamil Majchrzak Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
9.1/10 | |
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.4/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
6.5/10 | |
21:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 | |
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 465 |
O19.5 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
3
|
|
|
2 |
46465 64647 |
O31.5 |
7.6/10 | |
04:35 Încheiat |
| 3
1
|
|
|
1 |
667 225 |
U46.5 |
9.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 663 |
1 |
8/10 | |
04:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
5/10 | |
06:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.2/10 |
Despre Kamil Majchrzak – Predicții și Statistici Tenis
Kamil Majchrzak este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 53 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Kamil Majchrzak, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (48) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% | 64.1% | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% | 72.7% | 71.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.2% | 48.3% | 49.9% |
| Ași / Meci | 6.5 | 7.6 | 6.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 65.5% | 63.8% | 64.5% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% | 14.3% | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% | 34.2% | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 62.4% | 63.9% | 63.7% |
| Total Puncte Câștigate | 47.6% | 49.1% | 50.1% |
| Statistică | Hard (35) | Zgură (6) | Iarbă (7) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.7% | 58.9% | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% | 70.9% | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% | 43.7% | 54.7% |
| Ași / Meci | 7.3 | 4 | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2.3 | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 67.3% | 60% | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 19.8% | 11.8% | 17.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% | 36.6% | 31% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.9% |
| Ași / Meci | 6.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 64.5% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.7% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 7.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 63.8% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.2% |
| Ași / Meci | 6.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 65.5% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% |
| Serviciu Păstrat % | 62.4% |
| Total Puncte Câștigate | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 7.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 67.3% |
| Mingi de Break Convertite | 19.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.7% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 11.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.7% |
| Ași / Meci | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31% |