Attila Dominik Boros Predicții, Statistici și Formă
Clasament#805
Vârstă22
Înălțime6'1"
Greutate168 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
L
W
W
5
Meciuri Analizate
80%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S2 |
| 1
0
|
|
|
? |
? |
|||
09:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
U22.5 |
1/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
O18.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:41 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
2 |
3.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Attila Dominik Boros – Predicții și Statistici Tenis
Attila Dominik Boros este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 805 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Attila Dominik Boros, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (45) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% | 62.2% | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.1% | 74% | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% | 50.2% | 49.7% |
| Ași / Meci | 4.8 | 5.6 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 1.7 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% | 56.3% | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 30% | 33% | 32.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% | 41.8% | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 344.1% | 92.7% | 164.5% |
| Total Puncte Câștigate | 83.4% | 61.7% | 60.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (17) | Zgură (25) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.9% | 52.3% |
| Ași / Meci | 5.5 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% | 35.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% | 45.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (45)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.7% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 32.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.9% |
| Serviciu Păstrat % | 164.5% |
| Total Puncte Câștigate | 60.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% |
| Ași / Meci | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 33% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 92.7% |
| Total Puncte Câștigate | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.4% |
| Serviciu Păstrat % | 344.1% |
| Total Puncte Câștigate | 83.4% |
Statistici by Surface
Hard (17)
Zgură (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.9% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 30.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 35.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |