Dušan Obradović Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
U22.5 |
1/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1.1/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 736 |
2 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
6.6/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
3/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
653 276 |
2 |
8/10 | |
06:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.4/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.6/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.5/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
753 576 |
2 |
8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
7.1/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.6/10 |
Despre Dušan Obradović – Predicții și Statistici Tenis
Dušan Obradović este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 483 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Dušan Obradović, obținând o precizie a predicțiilor de peste 59.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (66) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% | 61.4% | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% | 62.7% | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% | 45.8% | 50% |
| Ași / Meci | 1 | 1.9 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 | 1.8 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 56% | 56% | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% | 21.6% | 34.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% | 39.2% | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 146.2% | 188.4% | 243.5% |
| Total Puncte Câștigate | 70.1% | 74.6% | 61.9% |
| Statistică | Zgură (66) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 34.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 34.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 243.5% |
| Total Puncte Câștigate | 61.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 56% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% |
| Serviciu Păstrat % | 188.4% |
| Total Puncte Câștigate | 74.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
| Serviciu Păstrat % | 146.2% |
| Total Puncte Câștigate | 70.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 34.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |