Camila Osorio Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
05:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
6.5/10 | |
07:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 163 |
1 |
7.7/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U27.5 |
7.2/10 | |
00:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O17.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5.5/10 | |
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O18.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
8/10 | |
10:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U23.5 |
9.6/10 | |
13:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 367 |
2 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 636 |
O8.5 |
7.9/10 |
Despre Camila Osorio – Predicții și Statistici Tenis
Camila Osorio este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 83 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 25 meciuri ale lui Camila Osorio, obținând o precizie a predicțiilor de peste 68%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% | 72.3% | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.9% | 62.2% | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% | 42.6% | 41.3% |
| Ași / Meci | 1.2 | 1.7 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 | 5.6 | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50.6% | 54.8% | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 43% | 43.3% | 40.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.8% | 46.2% | 45.9% |
| Serviciu Păstrat % | 55.8% | 56.8% | 56.2% |
| Total Puncte Câștigate | 51% | 51.6% | 51.1% |
| Statistică | Hard (34) | Zgură (14) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.4% | 70.4% | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% | 62.1% | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% | 40.7% | 41.1% |
| Ași / Meci | 2.1 | 1.6 | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.6 | 5.7 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% | 55.5% | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 40.6% | 45.2% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.6% | 47.4% | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.3% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 40.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.9% |
| Serviciu Păstrat % | 56.2% |
| Total Puncte Câștigate | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.6% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 43.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.2% |
| Serviciu Păstrat % | 56.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50.6% |
| Mingi de Break Convertite | 43% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.8% |
| Serviciu Păstrat % | 55.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.6 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 40.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 55.5% |
| Mingi de Break Convertite | 45.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.1% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.1% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |