Daniel Altmaier Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
9.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
9.1/10 | |
14:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
9/10 | |
18:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.2/10 | |
14:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
5/10 | |
15:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.3/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.8/10 | |
15:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U28.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U28.5 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Încheiat |
| 0
3
|
|
|
1 |
766 543 |
1 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O19.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 266 |
|
Despre Daniel Altmaier – Predicții și Statistici Tenis
Daniel Altmaier este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 64 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Daniel Altmaier, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (51) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% | 64.5% | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% | 68.7% | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51% | 46.4% | 47.8% |
| Ași / Meci | 4.8 | 5.3 | 6.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 | 2.2 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 47.5% | 51.4% | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 14.5% | 16% | 15.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% | 36.1% | 33.6% |
| Serviciu Păstrat % | 63.6% | 60.8% | 62.5% |
| Total Puncte Câștigate | 49.4% | 48.7% | 48.1% |
| Statistică | Hard (25) | Zgură (22) | Iarbă (4) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% | 62.9% | 58.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% | 70.7% | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% | 49.5% | 46.6% |
| Ași / Meci | 8 | 6.1 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 | 2.4 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 59% | 61.4% | 69.4% |
| Mingi de Break Convertite | 13.8% | 19.4% | 6.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% | 36.1% | 30% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 6.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 61.1% |
| Mingi de Break Convertite | 15.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.6% |
| Serviciu Păstrat % | 62.5% |
| Total Puncte Câștigate | 48.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 5.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 51.4% |
| Mingi de Break Convertite | 16% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |
| Serviciu Păstrat % | 60.8% |
| Total Puncte Câștigate | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51% |
| Ași / Meci | 4.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.5% |
| Mingi de Break Convertite | 14.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.3% |
| Serviciu Păstrat % | 63.6% |
| Total Puncte Câștigate | 49.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 59% |
| Mingi de Break Convertite | 13.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% |
| Ași / Meci | 6.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.4% |
| Mingi de Break Convertite | 19.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 69.4% |
| Mingi de Break Convertite | 6.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30% |