Marin Čilić Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 366 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U30.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
U28.5 |
5.2/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
U28.5 |
2.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
8.4/10 | |
00:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
U30.5 |
7.2/10 | |
19:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
U29.5 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
377 665 |
O20.5 |
10/10 | |
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
8.8/10 | |
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U30.5 |
9.6/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U29.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Încheiat |
| 1
3
|
|
|
2 |
534 766 |
2 |
8.6/10 | |
06:10 Încheiat |
| 0
3
|
|
|
1 |
7736 5564 |
1 |
7/10 | |
04:45 Încheiat |
| 0
3
|
|
|
1 |
766 543 |
1 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U29.5 |
8.8/10 | |
07:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
U30.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
|
Despre Marin Čilić – Predicții și Statistici Tenis
Marin Čilić este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 37 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 47 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Marin Čilić, obținând o precizie a predicțiilor de peste 73.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.6% | 58.6% | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.8% | 79.8% | 77.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% | 49.3% | 51.1% |
| Ași / Meci | 8.4 | 10.5 | 9.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 3.2 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 69.6% | 67.4% | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 13.6% | 17.1% | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.9% | 34.6% | 34.5% |
| Serviciu Păstrat % | 64.6% | 67.2% | 66.5% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% | 51.1% | 50.5% |
| Statistică | Hard (28) | Zgură (10) | Iarbă (10) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% | 54.3% | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 80.1% | 71.5% | 78.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% | 50.5% | 54.9% |
| Ași / Meci | 11.3 | 4.2 | 13.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 2.5 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.4% | 58.5% | 73.2% |
| Mingi de Break Convertite | 14.9% | 21.2% | 18.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.8% | 36.2% | 36.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.1% |
| Ași / Meci | 9.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.5% |
| Serviciu Păstrat % | 66.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 10.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 67.4% |
| Mingi de Break Convertite | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.6% |
| Serviciu Păstrat % | 67.2% |
| Total Puncte Câștigate | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 8.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 69.6% |
| Mingi de Break Convertite | 13.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.9% |
| Serviciu Păstrat % | 64.6% |
| Total Puncte Câștigate | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59% |
| Serviciul 1 Câștigat | 80.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 11.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 66.4% |
| Mingi de Break Convertite | 14.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 21.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.9% |
| Ași / Meci | 13.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 73.2% |
| Mingi de Break Convertite | 18.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |